Příjemná dispozice. Byt 3+1 s balkonem, Zábřeh

Příjemná dispozice. Byt 3+1 s balkonem, Zábřeh

2 890 000,- Kč
-
Byty

Nabídka panelového bytu v lokalitě s perfektní dostupností do centra města a všech služeb včetně školy a školky.

Hledáte pro svoji rodinu byt s perfektní dispozicí a velkorysým prostorem?  Pak jste na té správné adrese. Máme pro vás bytovou jednotku 3+1, OV, balkon, šatna, s podlahovou plochou 73m2, nacházející se ve 2.patře bytového domu po celkové revitalizaci, na ul. Československé armády v Zábřehu. 

Byt na první pohled působí velmi příjemným dojmem. Bytová jednotka je v původním, velice udržovaném stavu s průběžnými úpravami a svým budoucím majitelům nabízí bydlení s praktickou a variabilní dispozicí. Dispozice: prostorná vstupní chodba, obývací pokoj s balkonem, dva prostorné pokoje s orientací na JV a JZ stranu. Prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu bytu. Sociální zázemí se sestává ze samostatné toalety a koupelny s vanou. Plusem v bytě je velkorysá šatna mezi ložnicemi. Celkově působí byt velmi příjemně a vzdušně. Byt je vybaven klimatizační jednotkou. V pokojích nová plastová okna a v celém bytě interiérové dveře. 

Svým budoucím majitelům nabízí tato nemovitost díky své příjemné orientaci  a pohodovému okolnímu prostředí příjemnou atmosféru bydlení. Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko.

Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt, který poskytuje všechny výhody moderního bydlení v kombinaci s klidným životním prostředím, vhodný právě pro vaši rodinu. Bonusem je pak zaplacení úvěru na revitalizaci panelového domu, naspořená částka ve fondu oprav a vlastní plynová kotelna v domě. 

Navíc je byt volný od 1.5.2024, takže nic nebrání brzkému nastěhování.

Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 890 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě