Pronájem cihlového bytu 2+1, 8.května, Šumperk

8.května, Šumperk

Pronájem cihlového bytu 2+1, 8.května, Šumperk

8.května, Šumperk
8 500,- Kč cena za měsíc
-
2+1

Nabízíme k pronájmu cihlový, světlý byt o dispozici 2+1 nacházející se v bytovém domě na ulici 8. května v Šumperku. Jedná se o oblíbenou lokalitu v centru města. Bytová jednotka s výměrou 57m2 je umístěna ve 3.patře bytového domu bez výtahu. Byt je velice prostorný s orientaci na JV a JZ stranu. Přidanou hodnotou je úložná komora umístěná v chodbě bytu. Vytápění bytu je ústřední dálkové. Parkování před domem.
(Byt je možné pronajmout včetně vybavení, které je na fotografiích u inzerátu. Pokud by vám stávající vybavení nevyhovovalo, je možné jej vystěhovat). Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem a lednicí, koupelna disponuje sprchovým koutem a pračkou.
Měsíční nájemné za byt činí 8.500,- Kč, k tomu se hradí poplatky spojené s užíváním bytu ve výši 4,000,- Kč včetně záloh na energie (celkem tedy 12.500Kč). Vratná kauce ve výši 20.000Kč. Poplatek za zprostředkování pronájmu je ve výši jednoho nájmu.
Pronajímatel požaduje zejména bezdlužnost a platnou pracovní smlouvu. Domácí mazlíček není překážkou. Byt je ihned k dispozici.

 

NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě