Skvělá adresa. Byt 3+1 s balkonem, 8.května, Šumperk

8.května, Šumperk

Skvělá adresa. Byt 3+1 s balkonem, 8.května, Šumperk

8.května, Šumperk
2 990 000,- Kč
-
3+1

Bydlení na skvělé adrese.

K prodeji bytová jednotka 3+1 s balkonem nacházející se v nejvyhledávanější lokalitě Šumperka, na ul. 8 května. Lokalita nabízí velmi klidné bydlení s výbornou dostupností centra města, školy a školky. Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko.

Jedná se o bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve 2.patře panelového domu po kompletní revitalizaci, výměra podlahové plochy činí 63m2. Byl prošel před 12lety rekonstrukcí, která zahrnovala revitalizaci bytového jádra, koupelnu se sprchovým koutem, částečně elektřinu v mědi, plastová okna, v obývací části plovoucí podlahu a v ložnicích parkety. Nemovitost ve velmi udržovaném stavu bez nutnosti větších investic. K bytu náleží sklep.

Celkově se jedná se o pohodové a slunné bydlení pro mladé rodiny s dětmi, ale i pro seniory vyhledávající klid a možnost vycházek po okolí. Nízké náklady na bydlení (doplacen celý úvěr na revitalizaci panelového domu), pohodlná dostupnost k MHD, centra města a příjemné okolní prostředí v blízkosti přírody jen podtrhují atraktivitu této nabídky, která je vhodná i jako případná investice. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt, který poskytuje všechny výhody příjemného bydlení v kombinaci s klidným životním prostředím, vhodný právě pro vaši rodinu. První dojem z prohlídky bytu ve vás zanechá možná pocit, že je to pro vás, to pravé ořechové.

Cena uvedena vč.právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 990 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě