Slunný byt 2+1 s lodžií, J. z Poděbrad, Šumperk

J. z Poděbrad , Šumperk

Slunný byt 2+1 s lodžií, J. z Poděbrad, Šumperk

J. z Poděbrad , Šumperk
2 010 000,- Kč
54 m2
2+1

Perfektní lokalita k bydlení i k investici.
K prodeji prosluněný panelový byt 2+1 s lodžií nacházející ve velmi žádané a oblíbené lokalitě, na ulici J. Z Poděbrad. Lokalita a občanská vybavenost je na jedničku.
Bytová jednotka v osobním vlastnictví je umístěna v 6.patře panelového domu po kompletní revitalizaci a její výměra podlahové plochy činí 54m2. Velkou výhodou bytu jsou neprůchozí pokoje. Prostorná chodba skýtá možnost vybudování šatny. Bytová jednotka je velice světlá a slunná, orientace obývací části s lodžií a ložnice je na JZ stranu s dostatkem slunečního svitu. Prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu bytu. Nemovitost je ve velice udržovaném stavu s průběžnými úpravami. V tomto bytě se může plně realizovat nový majitel.
Nižší provozní náklady na bydlení (uhrazen celý úvěr na revitalizaci) a strategická poloha nemovitosti nedaleko centra města, zaručují mimo jiné i jedinečnou investiční příležitost koupě bytu za účelem následného pronájmu. K bytu náleží sklep. Možnost parkování přímo u domu. Pořízením této nemovitosti získáte příjemné bydlení přímo v centru města.
Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 010 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 54 m2
Orientace JZ strana
topení ústřední dálkové
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě