Světlý byt 2+1 s balkonem, Blanická, Šumperk

Blanická, Šumperk

Světlý byt 2+1 s balkonem, Blanická, Šumperk

Blanická, Šumperk
2 090 000,- Kč
54 m2
2+1

Příjemná lokalita k bydlení i k investici v okrajové části města, ale přitom kousek do centra města.
K prodeji
prosluněný panelový byt 2+1 s balkonem nacházející na ulici Blanická v Šumperku nedaleko přírodního koupaliště Benátky.
Bytová jednotka v osobním vlastnictví je umístěna ve 3.patře panelového domu po kompletní revitalizaci a její výměra podlahové plochy činí 5
4m2. Velkou výhodou bytu jsou neprůchozí pokoje a prostorná chodba skýtající možnost vybudování úložných prostor. Příjemná orientace bytu je do vnitrobloku s výhledem na Jeseníky. Prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu. Nemovitost je ve velice udržovaném stavu s průběžnými úpravami. V tomto bytě se může plně realizovat nový majitel.
Nižší provozní náklady na bydlení a strategická poloha nemovitosti nedaleko centra města, zaručují mimo jiné i jedinečnou investiční příležitost koupě bytu za účelem následného pronájmu. K bytu náleží
sklep a možnost užívat komoru v mezipatře. Parkování přímo u domu. Ve dvorním traktu se nachází revitalizované parkoviště a nově vysazená zeleň s lavičkami a dětským hřištěm. V dosahu Aquacentrum s krytým bazénem a wellnessem.

Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento byt vhodný právě pro vás. Navíc je byt ihned volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování. Cena uvedena vč. právních služeb.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 090 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
Užitná plocha 54 m2
číslo podlaží v domě 3
balkón počet ks 1
topení ústřední dálkové
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě