Útulný podkrovní byt 2+kk, Krátká, Šumperk

Krátká, Šumperk

Útulný podkrovní byt 2+kk, Krátká, Šumperk

Krátká, Šumperk
2 990 000,- Kč
67 m2
2+kk

Podkrovní byt plný světla, prostoru a šikovných řešení. Tak to je naše nabídka podkrovního bytu po celkové rekonstrukci v samotném centru města, na ulici Krátká v Šumperku.
Bytová jednotka o dispozici 2+kk, s výměrou 67 m2 se nachází ve 4. NP měšťanského bytového domu (Schusterův dům) a nabízí příjemné dispoziční uspořádání. Řešit dispozici v podkrovních bytech vyžaduje mnoho zručnosti a fantazie a tady je splněno. Největší a nejútulnější část bytu tvoří prostorný obývací pokoj komunikačně propojený s kuchyňským koutem. Originální prvky v podobě dřevěných trámů dodávají interiéru atraktivní vzhled. Ložnice pak nabízí dostatek úložného prostoru v podobě vestavné skříně. Koupelna disponuje vanou a toaletou. Chodba skýtá dostatek úložného prostoru včetně komory. Vytvoření příjemného pocitu vzdušnosti pomáhají i střešní okna, která do bytu přivádějí množství denního světla, jakož i jednoduché a čisté barevné řešení. Byt je orientován na jihovýchod.
Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel umístěný v koupelně.
Navzdory tomu, že jde o podkrovní byt, nenajdete zde ani jednu kolizi střechy s nábytkem, ani nedostatek úložných prostor, jak tomu v podobných bytech bývá.
Pořízením této nemovitosti získáte útulný domov a příjemné bydlení na skvělé adrese.  
Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento byt vhodný právě pro vás. Navíc je byt ihned volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování.
Cena uvedena vč. právních služeb.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 990 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 67 m2
topení ústřední plynové
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě