Zajímavá nabídka bytu 3+1 na ul. Prievidzská, Šumperk

Prievidzská, Šumperk

Zajímavá nabídka bytu 3+1 na ul. Prievidzská, Šumperk

Prievidzská, Šumperk
2 800 000,- Kč
76 m2
3+1

Hledáte pro svoji rodinu byt s perfektní dispozicí a velkorysým prostorem? Preferujete mít vlastní bydlení na klidném místě a přitom městu na dosah? Pak právě pro vás máme nabídku bytu s variabilní dispozicí 3+1, OV, nacházející na ulici Prievidzská.
Ulice Prievidzská patří mezi nejlépe revitalizované ulice v Šumperku. Je zde dostatek parkovacích míst, moderní dětská hřiště, hřiště na míčové sporty s umělým povrchem a k tomu výborná dostupnost do města i do přírody. 
Bytová jednotka je umístěna v 7.patře bytového domu, výměra podlahové plochy činí 76m2. Byt má velmi příjemnou dispozici neprůchozích pokojů, prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu bytu. Orientace na jihovýchod a jihozápad zaručuje dostatek slunečního svitu po celý den.
V bytě byla provedena rekonstrukce koupelny včetně sprchového koutu, umyvadla se skříňkou a WC (vyzděné jádro), kuchyňská linka vč. kombinovaného sporáku a částečně elektřina v mědi. Příjemným prvkem je šatna v chodbě. Obývací prostor s dvěma okny nabízí stávající dispozici 3+1 rozšířit na dispozici 4+1. V tomto bytě se může tedy plně realizovat nový majitel.
Součástí bytu jsou dva sklepy. Parkování přímo před domem.
Lokalita a občanská vybavenost včetně školy a školy je na jedničku. Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt, který poskytuje všechny výhody pohodového bydlení v kombinaci s klidným životním prostředím, vhodný právě pro Vás.
Navíc je byt volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování. Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 800 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
Užitná plocha 76 m2
velikost 3+1
číslo podlaží v domě 7
lodžie počet ks 1
topení ústřední dálkové
počet sklepů 2
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě