Útulný cihlový byt 3+1, Lidická, Šumperk

Lidická, Šumperk

Útulný cihlový byt 3+1, Lidická, Šumperk

Lidická, Šumperk
3 200 000,- Kč
-
3+1

Zvažujete koupi bytu v cihlovém domě? Traduje se, že cihlové domy nebývají tak hlučné a stěny prý lépe izolují. Pokud tedy upřednostňujete byt cihlový před panelovým, tak právě pro vás máme nabídka cihlového bytu s výbornou dispozicí.
Jedná se o prostorný, prosluněný cihlový byt s dispozicí 3+1, lodžie, OV, 4.NP, nacházející se na ulici Lidická v Šumperku. Jedná se o zajímavou alternativu bydlení v lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností a přitom přírodě na dosah.  
Když vstoupíte do tohoto světlého bytu, zaplaví Vás pocit domova. Nemovitost nabízí dispoziční uspořádání 3+1 s optimální užitnou plochou 76m2. Výhodou jsou neprůchozí pokoje a velkorysá chodba. Příjemná je pak orientace jednotlivých místností. Obývací pokoj s prostorným balkonem a ložnice jsou orientovány na JZ, kuchyně s pokojíčkem na JV. Příjemně sladěné barvy a doplňky dodávají prostoru na útulnosti. Celkově působí byt velice vzdušně.
Přidanou hodnotou je pak lodžie orientovaná do dvorního traktu.
Bytová jednotka prošla před 4 roky rekonstrukcí koupelny a WC včetně elektřiny v mědi. Dále byly položeny nové vinylové podlahy.
Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje nový plynový kotel Junkers.
K bytu náleží prostorný sklep.
Pořízením nemovitosti získáte krásný domov a příjemné bydlení. Navíc je byt volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování.
Cena uvedena vč. právních služeb.hypoteční kalkulačka
výše úvěru 3 200 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě